Poznajcie nasze juniorki!

Wiemy, że z niecierpliwością czekacie na kolejne informacje o naszych juniorkach, więc dzisiaj w naszym programie wystąpi bramkarka - Asia Ha! 1. Co Cię skłoniło, aby zacząć trenować piłkę nożną w wieku 16 lat? Bo to dosyć późno, aby zaczynać karierę. ~Po zakończeniu gimnazjum doznałam czegoś w rodzaju przełamania. Chciałam znaleźć pasję, która mogłaby uzupełnić mój wolny czas. Piłką nożną interesowałam się od kilku lat, dlatego też mój wybór padł na ten sport. Teraz nawet żałuję, że nie zapisłam się do KS-u wcześniej, ale cóż takie życie. 2. Czy masz osobę, która jest dla Ciebie wzorem do naśladowania? ~Wydaję mi się, że nie mam takiego wzoru do naśladowania, ale chicałabym kiedyś osiągnąć taki poziom jak Neuer czy Oblak. Oczywiście zawsze warto mieć marzenia hahah 3. Czemu akurat bramka? ~Z tego co pamiętam to w szkole podstawowej na zawodach międzyklasowych, stanęłam na bramce i to chyba wtedy właśnie spodobała mi się ta pozycja. 4. Czy wiążesz swoją przyszłość z piłką? ~Nie wiem co przyszłość przyniesie, ale jestem pewna, że będę kontynuować rozwijanie mojej pasji. 5. Czy jest mecz, który pamiętasz szczególnie? ~Na koncie mam zaledwie kilka meczy, ale jeśli miałabym wybrać mój ulubiony, to z pewnością wybrałabym sparing w Ostrołęce. Mimo że przegraliśmy i nie był to bój o punkty, to był to mój pierwszy raz, kiedy rozegrałam cały mecz. 6. Czy lubisz chińskie jedzenie?~Pomysłodawca pytania widać, że ubóstwia kuchnię chińską :))) Ogólnie to bardzo lubię jedzenie azjatyckie, a chińskie to normalnie kocham hah

Asi dziękujemy za te wyczerpujące odpowiedzi. Czekajcie z niecierpliwością na kolejny post z serii "Poznajcie nasze juniorki", który już niebawem (http://seniorki-ksraszyn.futbolowo.pl)

Gabriela Kot Autor: Gabriela Kot 02.10.2018 21:09 Lista aktualności Poznajcie nasze juniorki! Poznajcie nasze juniorki! Wiemy, że z niecierpliwością czekacie na kolejne informacje o naszych juniorkach, więc dzisiaj w naszym programie wystąpi tajemniczy gość - Dieu Hoa Ha! 1. Co Cię skłoniło, aby zacząć trenować piłkę nożną w wieku 16 lat? Bo to dosyć późno, aby zaczynać karierę. ~Po zakończeniu gimnazjum doznałam czegoś w rodzaju przełamania. Chciałam znaleźć pasję, która mogłaby uzupełnić mój wolny czas. Piłką nożną interesowałam się od kilku lat, dlatego też mój wybór padł na ten sport. Teraz nawet żałuję, że nie zapisałam się do KS-u wcześniej, ale cóż takie życie. 2. Czy masz osobę, która jest dla Ciebie wzorem do naśladowania? ~Wydaję mi się, że nie mam takiego wzoru do naśladowania, ale chicałabym kiedyś osiągnąć taki poziom jak Neuer czy Oblak. Oczywiście zawsze warto mieć marzenia hahah 3. Czemu akurat bramka? ~Z tego co pamiętam to w szkole podstawowej na zawodach międzyklasowych, stanęłam na bramce i to chyba wtedy właśnie spodobała mi się ta pozycja. 4. Czy wiążesz swoją przyszłość z piłką? ~Nie wiem co przyszłość przyniesie, ale jestem pewna, że będę kontynuować rozwijanie mojej pasji. 5. Czy jest mecz, który pamiętasz szczególnie? ~Na koncie mam zaledwie kilka meczy, ale jeśli miałabym wybrać mój ulubiony, to z pewnością wybrałabym sparing w Ostrołęce. Mimo że przegraliśmy i nie był to bój o punkty, to był to mój pierwszy raz, kiedy rozegrałam cały mecz. 6. Czy lubisz chińskie jedzenie? ~Pomysłodawca pytania widać, że ubóstwia kuchnię chińską :))) Ogólnie to bardzo lubię jedzenie azjatyckie, a chińskie to normalnie kocham hah Asi dziękujemy za te wyczerpujące odpowiedzi. Czekajcie z niecierpliwością na kolejny post z serii "Poznajcie nasze juniorki", który już niebawem! (http://seniorki-ksraszyn.futbolowo.pl)