Wygrana z KS Vulcan Wólka Mlądka// IV liga

W niedziele 4 listopada juniorki rozegrały ostatni mecz ligowy w rundzie jesiennej z drużyną KS Vulcan Wólka Mlądzka.

Już od pierwszych minut zauważalna była nasza dominacja nad gospodarzami. Przeprowadziłyśmy szturmowe ataki,które niestety nie zakończyły sie bramkami. Po akcji przeciwniczek w 15 minucie i błędzie w naszej defensywie tracimy bramke. Jednak strata nie załamała nas i już minute później nasza lewa pomocniczka umieściła piłkę w bramce przeciwniczek doprowadzając tym samym do remisu 1:1. Chwile później zdobywamy kolejną bramkę po podaniu Natalii Bendarczyk do Oliwii Czarnockiej, która bez wahania strzela gola i wyprowadza nas na prowadzenie. Do przerwy zdobywamy jeszcze 2 bramki, obie autorstwa Oli. Na przerwe schodzimy z wynikiem 1:4. W szatni Trenerka Sylwia zwróciła nam uwage na nasze nieliczne błędy,ale również nie mogło zabraknąć pochwały za wynik oraz za gre i motywacji do dalszej walki;)

Niestety już po rozpoczeciu drugiej połowy straciłyśmy bramke na 2:4. Oczywiście po stracie nie bylo ,,głów w dół", spięłyśmy się i walczyłyśmy, aby odrobic strate. Chwilę później po rzucie z autu w pole karne Natalii Kabali do wbiegajacych zawodniczek, mamy akcje trójkową, jednak tym razem nie udało się zdobyc bramki. Przeciwniczkom udaje się jeszcze raz umieścić piłkę w naszej bramce. Ostatnie minuty meczu były bardzo nerwowe,walczyłyśmy o każda piłkę, każdy metr boiska, aby podwyższyć wynik spotkania i udaje nam sie to w 73 minucie po dobrym dośrodkowaniu Oli, bramke udaje sie strzelić Bedi, co uspokoilo nasza grę. W kolejnych minutach meczu mamy rzut wolny do którego podchodzi Wiktoria Strykowska. Mocno uderza w strone bramki, lecz bramkarka drużyny przeciwnej stała na baczności i nie dała nam strzelić kolejnego gola. Przeciwniczki przeprowadziły jeszcze jeden zagrażający uracie bramki atak, lecz Julia Haber przerywa akcje.

Mecz zakończył się wynikiem 3:5.

Zdobywamy zasluzone 3 punkty i utrzymujemy sie tym samym w czolowce tabeli.

Dziekujemy wszystkim kibicom,a w szczegolnosci naszym rodzicom za wsparcie na wszystkich naszych meczach:) Zapraszamy do wspolnego kibicowania juz na runde wiosenna.

Chcemy także przeprosić za chwilową nie obecność. Wyniki ostatnich meczy:

23.09 KS Raszyn - FUKS Pułtusk 1:3

06.10 AKZ Zły - KS Raszyn 4:2