Dawno nas tu nie było! Postaram się przybliżyć co się działo w ostatnich miesiącach.// IV LIGA

Zakończyłyśmy nasza pierwszą w życiu rundę na pełnowymiarowym boisku w IV lidze lidze seniorskiej. Co prawda lekko nie było, ponieważ cały zespół składa się z zawodniczek, których data urodzenia zaczyna się z "dwójką" z przodu. Dorobek punktowy to zaledwie dwa oczka.
Jednak już teraz zapowiadamy walkę o każdy centymetr ligowego boiska! Ciężko przepracowany okres przygotowawczy (w trakcie którego jesteśmy) oraz doświadczenie zdobyte jesienią na pewno niebawem zaowocuje.

Poza ligą:
W grudniu brałyśmy udział w XVII Mikołajkowym Ogólnopolskim Turnieju Halowym Piłki Nożnej organizowanym przez MUKS Praga Warszawa. Turniej rozpoczęłyśmy od porażki w ostatnich sekundach z Mazovią Grodzisk Mazowiecki (1:2), kolejne mecze w grupie to wygrane z Pragą Warszawa C 3:1 oraz 4:1 z Piastovią Piastów. W ćwierćfinale zmierzyłyśmy się z Pragą B wygrywając 3:1. Tym sposobem przeszłyśmy do półfinałów, aby trafić na kolejny zespół Pragi - tym razem "A". Niestety musiałyśmy uznać wyższość przeciwniczek ulegając (zwyciężczyniom turnieju) 2:6. W walce o brązowy medale po raz drugi trafiamy na zespół Pragi C pokonując jego reprezentantki 2:1. W ten sposób kończymy turniej na wysokiej 3 lokacie.
W styczniu zespołem złożonym z zawodniczek pierwszego oraz drugiego zespołu udałyśmy się do Ostrołęki na Ogólnopolski Jantar Cup. Nasza drużyna nie miała sobie równych zajmując pierwsze miejsce tracąc jedynie punkty w grupie remisując z drużyną OKS Stomil Olsztyn.

Po powrocie z obozu w Węgierskiej Górce czeka nas intensywny weekend. W sobotę 3 lutego bierzemy udział w Eliminacjach Młodzieżowych Mistrzostw Polski w futsalu (U-14), a kolejnego dnia stawiamy się na Ogólnopolskim Turnieju Halowej Piłki Nożnej organizowanym przez FUKS Pułtusk.